..:Bizim Forum:..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..:Bizim Forum:..

www.bizim.forumotion.com cEvrEnİzdEkilErE hAberDar EdiNiz !!!

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Userbarlar.comUserbarlar.com  

evLiyaLara inanırmısınız?? kanıtLı iSpatLı iŞte size...

2 posters
YazarMesaj
avrupali_
Banned!!!
Banned!!!
avrupali_

Erkek
Bu Kullanıcının Özlü Sözü : nEr3Ykadar

evLiyaLara inanırmısınız?? kanıtLı iSpatLı iŞte size... Empty
MesajKonu: evLiyaLara inanırmısınız?? kanıtLı iSpatLı iŞte size...   evLiyaLara inanırmısınız?? kanıtLı iSpatLı iŞte size... Icon_minitimeCuma Ara. 07, 2007 3:52 pm

arkadaŞLar önCeLikLe ben murat dieyim ve oLayın geÇtiĞi yeri beLirteyim..
biLirmiSiniz biLmiyorum TOKATın turhaL iSminde GüzeL bi iLÇeSi vardır iŞte ben orda oturuyorum. ve bu oLayı 1e 1 yaŞadım..
Bizim oraLarda evLiyaya mum yakmak diye bi adet vardır.. iŞte oturduĞum mahaLLedede bir evLiye olduĞunu herkez biLiyo. hemen hemen her Gün duvara mumLar dikiLir ve diLek tutuLup iStek istenirdi bu evLiyadanda.
faqat bu mumLarın mahallede düŞmanı vardı .. kim diyeceksiniz???
kediLer BirGün ikigün üçgün derken bu hayvanlar mumları düşürüyo mahallelide buna engel olamıyodu....

buraya kadar herŞey normaL dimi?

iŞte anormal oLan bundan sonra baŞLıyo SabahLardan bir sabah bizim mahallede bir uĞuLtu bir gürültü koptu kadının biri mumların dikildiği duvarın yanındaki evin duvarında duvara yaPıŞmıŞ adeta bir kaĞıt gibi duran kediyi gördü yani yine kedinin biri mumları devirirken evliya tarafından fena bir tokatla duvara yapıştırılmıştı..
iŞte bu oLaydan sonra evliyanın adı pisik Çarpan kaldı ve duvara yapışan kedinin ölüsünün üzerine çocuklar korkmasın diye 3 ay sonra sıva çekilerek kapatıldı....

bilmiyorum olayı tam anlatabildimmi ama emin olun bu olay gerçektir ve halen kanıtı duvardaki sıvanın altında bulunmaktadır....
EMO_O
Hayalet Üye
Hayalet Üye
EMO_O

Erkek
Yer : BurSa
İş / Hobiler : öĞrenciyim.Şiir :)
Ruh Haliniz : MuTLu La ne olacak. günlük dünya :)
Bu Kullanıcının Özlü Sözü : Kamyon çeker 10-20 Ton ; Gönlüm çeker PARİS H!LTON

evLiyaLara inanırmısınız?? kanıtLı iSpatLı iŞte size... Empty
MesajKonu: Geri: evLiyaLara inanırmısınız?? kanıtLı iSpatLı iŞte size...   evLiyaLara inanırmısınız?? kanıtLı iSpatLı iŞte size... Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 4:00 pm

Tamam da Mum yakmak doğru birşey mi ki

evLiyaLara inanırmısınız?? kanıtLı iSpatLı iŞte size...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-